خدمات ما

خدمات اختصاصی

ما انواع خدمات ساخت و ساز و عمرانی را ارائه می دهیم و همیشه خرسندیم که مشکلات غیر استاندارد و منحصر به فرد را حل می کنیم. ما همیشه چالش ها را بر می داریم و آنها را به نتیجه می رسانیم. تضمین کیفیت این پروژه ها با ماست.

طراحی داخلی
ایده طراحی دکوراسیون داخلی از قدیم تو ذهن معماران بوده است. در اواخر قرن نوزدهم اهمیت طراحی و چینش وسایل کم کم بین مردم جا افتاد. تفاوتی نداشته که فضا کوچک باشد یا بزرگ، به هر حال توجه به نمای داخلی همیشه مهم بوده و هست. با طراحی دکوراسیون داخلی منزل در فضاهای کوچک قدرت این را دارید که فضا را بزرگ‌تر از متراژ واقعی‌اش نشان دهید و همین‌طور فضاهای بزرگ را زیباتر و با جلوه‌ای خاص‌تر نشان دهید. اما این موضوع تنها جنبه زیبایی ظاهری محیط را در پی ندارد
ادامه مطلب
بازسازی
واژه بازسازی ساختمان یکی از واژه های آشنا برای همه افراد در دنیا می باشد. بازسازی ساختمان به این معنی است که تمامی فرسودگی های خانه های قدیمی از بین برده شود و ظاهر و نمای جدید و مدرن با صرف هزینه ای مناسب به آن داده شود.
ادامه مطلب
مشارکت در ساخت
شرکت فرهود صنعت پاسارگاد افتخار دارد تا در ساخت منازل مسکوني، اداري و تجاري بصورت سرمايه گذاري و اجرا، با توجه به نوع ملک مورد ساخت، متراژ و موقعيت مکاني، با انجام محاسبات دقيق و برآورد هزينه و تعيين حق السهم، مشارکت نموده و با ارائه ي بهترين متريال و کيفيت اجرا، خدمتي سزاوار همشهريان عزيز داشته باشد.
ادامه مطلب
طراحی نما
اکثر معماران، چه معمار با تجربه و حرفه ای و چه دانشجوی معماری، همگی دوست دارند که آثار معماری منتخب را بصورت یک جا و خلاصه ببینید. کاری که در این قسمت توسط تحریریه وب سایت خط معمار انجام شده است، جمع آوری آثار معماری منتخب معماری ایران است. در معماری این ساختمان ها، سراغ نمای این ساختمان های رفته ایم و تمرکز بر روی نما بوده است. به این امید که دیدن نماهای طراحی شده توسط معماران مشهور ایرانی، بتواند به ایده گرفتن جهت طراحی نما کمک کند.
ادامه مطلب
سفت کاری ساختمان
با استفاده از نيروهاي متخصص و با انتخاب و استفاده از متريال و مصالح با کيفيت، آماده ي اجراي کليه مراحل سفت کاري ساختمان اعم از پي ريزي، اجراي اسکلت، سقف و ديوارچيني هستيم.
ادامه مطلب
نازک کاری ساختمان
انجام کليه امور نازک کاري از قبيل: اجراي کناف، کابينت، ساخت دکور، نصب کاغذ ديواري، نقاشي، نصب پارکت، اجراي نما، نصب کاشي و سراميک، نورپردازي و ... از ديگر خدمات شرکت فرهود صنعت پاسارگاد است.
ادامه مطلب
نظرات مشتریان
آقای دکتر ساوج طراحی مطب

کار با شرکت فرهود صنعت پاسارگاد لذت بخش بود زیرا کار با حرفه ای های همیشه لذت بخش است. من کاملا از…

مهندس نجمی طراحی ساختمان

این شرکت از شهرت بسیار خوبی برخوردار است و نمونه کارهای آن خود گواه حرفه ای بودن این تیم است.…

دکتر فروغی طراحی داخلی

با تشکر از شرکت فرهود صنعت پاسارگاد. کارها با نظم مشخص و بسیار با دقت صورت گرفت.

فرهود صنعت پاسارگاد
ما ایده های خلاقانه شما را بررسی می کنیم و با خود همراه می کنیم...